Dodatek k prvnímu vydání Dobrodružství pana Wellingtona

Napsala a ilustrovala Hana Bergmannová Klímová.

Dodatek je určen zejména pro ty, kdo si koupili první vydání knihy Dobrodružství pana Wellingtona, které už není na trhu. Druhé, rozšířené vydání, které zde prodávám už tento dodatek obsahuje. 

 

žánr: pro děti a mládež

brožovaný výtisk 

barevná fotografická příloha

počet stran: 26

vydal: Katzberg 2019

80 Kč
Skladem

O knize

Druhé vydání Dobrodružství pana Wellingtona je rozšířené o doslov, kde najdete příběh jednoho z našich posledních žijích letců RAF pana Tomáše Loma. V roce 1943, když mu bylo osumnáct let, vstoupil v Anglii do československé armády a sloužil tam jako radiotelegrafista a palubní střelec u legendární 311. československé perutě RAF. V roce 2019 kdy bylo Tomovi devadesát pět let se díky knížce o panu Wellingtonovi seznámil s její autorkou Hanou Bergmannovou Klímovou. Začal s ní jezdit na besedy do škol, ona sepsala otázky dětí a jeho odpovědi, rozhovor doplnila fotoalbem z jeho života a vydala to pak jako doslov k druhému vydání pana Wellingtona.

Tento doslov je vydán i jako samostatný sešit, který si mohou kupovat nejen majitelé prvního vydání pana Wellingtona, ale všichni, kdo se chtějí dozvědět něco o jednom z posledních našich veteránů RAF.


Autorka vám na přání napíše osobní věnování do knihy.  Text věnování uveďte ve své objednávce do kolonky  - zadat poznámku pro prodejce - 


Kategorie: Knihy
Zpět do obchodu